O nas

Już od 1989 roku tworzymy odzież myśliwską. Szyjemy lokalnie, nasza odzież to w 100% polska produkcja.

Jesteśmy praktykami, nasza rodzina ma rozległe tradycje myśliwskie, dzięki czemu wiemy są oczekiwania myśliwych i jak im sprostać. Las to dla nich drugi dom, a w domu chcemy czuć się swobodnie i komfortowo.

Dlatego stawiamy przede wszystkim na wytrzymałość, jakość oraz komfort przebywania w terenie.

Wysoka jakość materiałów, z których powstaje nasza odzież w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w tej branży powodują, że nasze ubrania sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach, dając jednocześnie użytkownikowi poczucie komfortu i spełniając swoje przeznaczenie w 100%.

Powyższy mix doświadczenia, wiedzy, praktyki, dostępu do wysokiej klasy materiałów a także bardzo dobre recenzje naszych dotychczasowych klientów na rynku lokalnym (nasz rekordzista nosił nasze bluzy 12 lat!) skłoniły nas do tego, aby zaoferować nasze produkty większemu gronu. 

Oprócz standardowej oferty istnieje również możliwość zamówień indywidualnych, spersonalizowanych (np. haft z Twoim imieniem), szytych „na miarę”. Szyjemy także mundury myśliwskie.

W celu realizacji zamówienia indywidualnego, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. O tym jak nas znaleźć, dowiedzą się Państwo w zakładce „Kontakt”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl